Водолазки жіночі

Гольфи жіночі, які ще називаються водолазками, міцно увійшли в жіночий гардероб з 60-х років минулого століття завдяки П'єру Кардену. У світі моди — свої канони, і Карден їх порушив, за що був виключений з Синдикату високої моди. Але це дрібниці, адже П'єр Карден, через свої сміливі рішення, за великим рахунком, не постраждав, а водолазки отримали велику популярність — спочатку у жінок, потім і у чоловіків. При незмінності фасону — джемпера з високим коміром, водолазки жіночі в інтернет магазині представлені у всьому своєму розмаїтті: різні принти, прості і складні колірні рішення, мереживні вставки, прикрашені стразами тощо.
Матеріали, які використовуються при виготовленні водолазок — кашемір, синтетичне волокно і трикотаж. Всі вони мають певні переваги. Так, кашемір дуже приємний на дотик, синтетична тканина володіє високою еластичністю.
Не настільки важливо, вчитесь ви або працюєте, тільки будуєте кар'єру або вже ведете власний бізнес, ми рекомендуємо всім водолазки жіночі купити, так як це універсальний елемент іміджу, в поєднанні з жіночим піджаком створюється строгий неофіційний стиль, в поєднанні з рваними джинсами — краще підкреслюється бунтарський дух, а якщо використовувати брошки, намиста і деякі інші аксесуари, то можна створити дуже сексуально-романтичний імідж.

І вже точно варто купити водолазку жіночу, якщо ви носите хутряні жилети, пуловери, шкіряні куртки! Як бачите, широке застосування в створенні різних образів робить жіночий гольф просто обов'язковим у вашому гардеробі, та ще в різних виконаннях: один — для роботи, інший — для вечірок, подорожей і прогулянок.
Що стосується аксесуарів, то в нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і їх, зайшовши у відповідний розділ. Нагадуємо, що скористатися нашими пропозиціями можна не тільки на території України, а й з ближнього зарубіжжя. Вибирайте найбільш зручну та вигідну для себе форму оплати, при необхідності сміливо звертайтеся до нашого консультанта.

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40