Портупеї

Можна знайти жінок, які поки байдужі до такого аксесуару, як портупея жіноча. Серед чоловіків переважаючої байдужості не спостерігається, навпаки: деякі бояться цього, дещо агресивного елемента стилю, інші — «приймають виклик». Але в чому ж «сіль» жіночої портупеї? Якщо ви знаєте, то спочатку вона служила для закріплення на тілі воїнів меча, пізніше він був замінений кобурою з пістолетом. Але, якщо немає у жінки ні меча, ні пістолета або іншої зброї, тоді в чому полягає епатаж? В силі жіночої сексуальності! Може бути, ви сором'язлива дівчина, але тільки не в той раз, коли вирішите портупею купити в Києві і носити її! Адже це так чарівно: «мисливці» стають жертвами вашої чарівної, агресивно вираженої сексуальності! Втім, не варто розраховувати на те, що чоловіки будуть втискати в стільці при вашій появі – ми вам розповімо, як носиться портупея жіноча, щоб ваш образ був максимально ефектним і, звичайно ж, привабливим.

Як носити жіночу портупею

По-перше, жіноча портупея — звичайна і на ноги, може бути виконана з різних кольорів. Якщо хочете трохи згладити ефект, зробивши свій імідж менш «кричущим», вибирайте аксесуар під колір одягу. По-друге, використовуйте цей аксесуар в поєднанні з сукнями жіночного фасону: з рукавами- «ліхтариками», манжетами. Чого точно не варто робити, так це використовувати намиста, браслети та інші елементи іміджу, які будуть відволікати увагу. Жіноча портупея не терпить конкуренції. Рве шаблони жіноча портупея на дорослій жінці, яка носить плаття а-ля школярка. Але такі контрасти не завжди доречні. Більш того: незважаючи на те, що жіноча шкіряна портупея стала набирати популярність чітко з 2012 року, до цього її «історію» зіпсували фільми для дорослих: у нас поява на людях з цим аксесуаром точно викличе неоднозначну реакцію, і вже точно це не елемент ділового стилю. Але це якщо ви хотіли б неодмінно носити портупею в повсякденному житті. А якщо вам вона потрібна для еротичних ігор, тоді стереотип спрацює на вас!
Купити портупею жіночу в Україні, і на ноги в тому числі, ви можете в декілька кліків в нашому інтернет-магазині.

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40