Кишенькові годинники, Nemesis

Кишеньковий годинник

Доповнення до стилю і елегантності

Ніхто не буде заперечувати той факт, що кишеньковий годинник уособлює той елемент, який зможе доповнити і зробити Ваш стиль більш завершеним і лаконічним. А особливо це стосується альтернативної моди. Моделі часових механізмів на наших віртуальних вітринах — реалізація найсміливіших фантазій. Ми готові запропонувати класичні моделі з відкриваючимися кришками, сучасну готику в обрамленні містичних символів, агресивний дизайн для сміливих і неординарних особистостей. Також в нашому асортименті є годинники Nemesis - це американська лінія наручних годинників, які вважають кращими цінителі і знавці моди. Nemesis має велику різноманітність стилів, це дозволяє носити їх як бізнесменам, так і рокерам.

Вартість товару та асортимент магазину стануть приємним подивом для запекло шукаючих незвичайний, містичний і яскравий дизайн!

Maurice Lacroix, Montblanc, Omega, Patek Philippe, Fortis, Boucheron — не є для Вас межею мрій і Ви навіть не чули про ці світові часові бренди? Але Ви таємно мрієте про кишенькові годинники Молнія або Польот, які носив Ваш дідусь? Тоді наш ресурс це те, що доводилося так давно шукати! Ми пропонуємо стильні й незвичайні кишенькові годинники, які стануть втіленням мрій.

Відмінною рисою кишенькового годинника є респектабельність і вишуканість. Володіти кишеньковим годинником – означає віддати данину традиціям, адже вони вважаються самим старовинним видом годин. Їх носять на протилежному боці домінуючої руки. Ми Вам допоможемо купити сучасний кишеньковий годинник в Києві за короткий термін. За допомогою нашого каталогу Ви підберете вподобану Вам модель і зробите замовлення, не виходячи з дому. Дана покупка дозволить Вам зробити свій образ строгим і діловим, в той же час витриманим і закінченим. Ваш зовнішній вигляд гідно оцінять і навколишні зроблять висновок, що Ви пунктуальні та відповідальні. Також Ви можете придбати відмінний подарунок своєму другу або партнерові по бізнесу, варто тільки замовити онлайн кишеньковий годинник в Києві.

Повертаються і славляться популярністю кишенькові годинники на ланцюжку. Дані вироби поєднують в собі сам годинник і ланцюжок. Головним їхнім атрибутом є циферблат, який може бути емалевим. Існують також моделі, які прикрашаються емальєрними мініатюрами. Такі годинники виготовляються тільки вручну, що говорить про їх ексклюзивності та оригінальності. Ланцюжок може бути виконана зі сталі, золота, срібла.

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40