Чумний лікар — маски і костюми

Епоха Відродження повертається! А разом з ним і нова «чума». Вона страшніше, ніж ми очікували ... На щастя, є більш лякаючий образ, який стримає чуму! Спробуйте наші страшні, історично дивні костюми і маски чумного лікаря — і Ви не загубите запах веселощів!

Ви зайшли на сторінку магазину X-style, оскільки шукали загадкового чумного лікаря або випадково? Або Ви застрягли на фестивалі Відродження і боїтеся захворіти «чумою»? Що ж, це було б жахливо, але вихід є! Пора послати гінців, дістати з гаманця пару монет і покликати на допомогу чумного лікаря.

Це були лікарі, які всіляко прагнули зупинити поширення бубонної чуми. Найчастіше їх наймали сеньйори в надії, що ці лікарі врятують життя городянам. Безумовно, це б спрацювало, якби чумні «лікарі» мали хоч якусь медичну освіту. Хоча чого можна було очікувати, адже ніхто не знав, що чума викликається бактеріями, яких переносять блохи. (Переносниками бліх з їх страшною хворобою були звичайні щури.) До речі, у цих тварин був імунітет до чуми. Можливо, цей факт мав місце тому, що вони ретельно уникали дотиків до хворих і ніколи не контактували з бактеріями.

Чумні лікарі зазвичай носили одяг, винайдений у 1620-х рр. Він складався з шарів легкої тканини, вкритої воском, щоб перешкоджати проникненню «зарази» всередину. На них були страшні маски з довгим дзьобом, що нагадували пташині голови, Наочники були з кольоровими лінзами, а дзьоб наповнювався різними травами і спеціями: ялівцем, м'ятою, трояндою і гвоздикою. Лікарі так робили заради приємного запаху, поки вони працювали з чимось дуже ... моторошним, і в надії, що це вбереже їх від страшної хвороби, чуми. Як виявилося, всі ці рівні захисту дійсно захищали від бліх, тільки деякі чумні лікарі ставали жертвами цього захворювання. Як наслідок, населення просто бігло з міста, коли стало зрозуміло, що лікарі чуму не лікують.

Так навіщо вдягати костюм чумного доктора на Хеллоуїн? Що ж, по-перше, цей наряд не тільки відмінно підходить для будь-якого святкового вбрання епохи Відродження (і зазвичай не вкривається воском), він також став культовим образом для всіх видів страшних вечірок.

Хочете поринути в світ жахів у стилі Стімпанк? Що ж, маска чумного лікаря з гогглами напоготові! Не так багато костюмів істот, здатних викликати такий жах, як фігура в довгому чорному пальто і в масці з ... дзьобом птиці! Мало хто з костюмів може позмагатися в оригінальності з таким нарядом!

Погляньте на наш асортимент костюмів і масок чумного лікаря, щоб надати ідеальний вид персонажу, якого Ви хочете створити. Приїжджайте до нас в шоу-рум на примірку; ми із задоволенням допоможемо Вам створити самий ексклюзивний і надзвичайно стильний страшний образ!

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40