Доставка і оплата

Інформація про способи доставки

Доставка по Україні:

Доставка замовлень здійснюється КС Нова Пошта та Національним оператором поштового зв'язку Укрпошта.

Шановні покупці!

У зв'язку з тим, що мають місце випадки, коли замовник не приходить для отримання відправленої посилки на склад перевізника, перед відправкою ми приймаємо передоплату в розмірі вартості пересилання замовлення туди-назад: 100-250 грн (в залежності від суми та габаритів замовлення). Це вимушений захід, сподіваємося на ваше розуміння!

1. Ви можете отримати замовлення вже на наступний день після відправки на складі КС Нова пошта. В деякі міста районних центрів посилки приходять через день після відправки (уточнюйте у перевізника). Відправлення здійснюється з міста Київ.

Відправлення здійснюється як оплачених замовлень, так і з післяплатою (передоплата 100-250 грн.).

2. Пересилання Укрпоштою — при передоплаті замовлення 100 грн. Це авансовий платіж, який віднімається від суми післяплати на замовлення. Ви також можете оплатити своє замовлення повністю і просто забрати його у відділенні.

 

Інформація про способи оплати

1. Готівковий розрахунок - при отриманні замовлення.

2. Оплата на розрахунковий рахунок - здійснюється в будь-якому банку за рахунком-фактурою, яка приходить на електронну пошту замовника відразу після узгодження замовлення з менеджером. Рахунок необхідно роздрукувати або переписати реквізити "Постачальника", які необхідні операционисту в банку для проведення платежу. Зарахування оплати здійснюється протягом 1-3 діб з моменту оплати.

3. Оплата на карту Приватбанку - здійснюється в будь-якому відділенні Приватбанку. Реквізити карти висилаються замовникові в SMS/Viber відразу після підтвердження замовлення. Зарахування оплати відбувається протягом 1 години. Після оформлення платежу повідомте нам час оплати і суму поповнення, щоб ми ідентифікували Ваш платіж.

4. Оплата післяплатою - здійснюється при отриманні товару на пошті або складі перевізника. Вартість оформлення післяплати оплачується одержувачем за тарифами перевізника/пошти. Перед відправленням приймається часткова передплата (див. Інформація про способи доставки).

 

Доставка в інші країни

1. Доставка в інші країни здійснюється Національним оператором поштового зв'язку Укрпошта.

Вартість доставки посилок залежить виключно від ваги. Орієнтовна вартійсть розраховуєтся відповідно до ваги посилки

Вага Європа США Казахстан
До 250 г 6 EURO 7 USD 6 USD
До 1 кг 18 EURO 18 USD 18 USD
До 2 кг 23 EURO 23 USD 23 USD
Від 2 до 10 кг 25 EURO 35 USD 25 USDСтроки поштової пересилки складають 14-28 днів.

Всі посилки відправляються з трек-номером. Місцезнаходження посилки можна контролювати на сайті пошти Вашої країни.

Замовлення відправляються після отримання повної передоплати вартості замовлення і пересилання. Відправлення замовлення відбувається протягом 2-х робочих днів.

Для оплати буде створена сторінка товару в нашому магазині на EBay. В цьому випадку Ви можете обрати зручний для Вас способ оплати і бути впевненими в строках доставки замовлення.
Також для оплати Ви можете скористатися міжнародним переказом Western Union. В цьому випадку Вам необхідно буде повідомити нам номер переказу, ПІБ відправника та суму переказу. Реквізити для оформлення переказу будуть відправлені після підтвердження наявності замовлених Вами товарів.

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40