Про нас

Вас вітає інтернет-магазин X-style!

Інтернет-магазин X-style було засновано у 2008 р. як наслідок співпраці двох дизайнерів - шанувальників Вікторіанської епохи та епохи Готики.

Спочатку це був інтернет-магазин, який спеціалізувався на пошитті корсетів і оригінальних аксесуарів епохи Середньовіччя - мереживних кольє і браслетів, жабо, жіночих сумочок, змінених і адаптованих під наш час.
Пізніше почали з'являтися блузи з жабо, сукні, пишні спідниці, одяг і аксесуари для шанувальників готичного стилю і людей, які цінують індивідуальність стилю і хочуть виділятися з "сірої маси".

Сьогодні X-style - це інтернет-магазин, який пропонує більше 3000 товарів на будь-який смак, більшість з яких є ексклюзивними.
90% каталогу одягу - виробництво X-style.

       Основні принципи нашої роботи:
- ми ніколи не "напарюємо" товари. Ми дорожимо своєю репутацією, тому всі замовлення перед відправкою перевіряються на предмет цілісності і відсутність браку, замовлення на одяг відпускаються тільки після звірки наданих замовником мірок з мірками готового виробу.
- ми не займаємося обманом і привласненням чужих грошових коштів. Наші гарантії - наша репутація.
Ми працюємо як з замовниками з України, так і з замовниками з інших країн та зі всього світу.
- ми працюємо відповідно до чинного законодавства України.
- наші менеджери завжди готові піти назустріч клієнту і зроблять все можливе, щоб клієнт залишився задоволений покупкою.
- ми цінуємо довгострокове співробітництво з партнерами, а для постійних клієнтів передбачена система накопичувальних знижок.
- ми завжди відкриті для нових ідей, пропозицій і будемо раді новому співробітництву.

       З повагою,
       команда X-style.

 
Презентаційний ролик готичної колекції від інтернет-магазину X-style.
Історія про те, як професор створював формулу переміщення в часі і до яких наслідків можуть привести подібного роду дослідження.

 

 


 

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40