Як правильно вибрати корсет

Published In: Blog Created Date: 2016-01-18

Який корсет вибрати та на які нюанси слід звертати увагу?

Який корсет вибрати та на які нюанси слід звертати увагу?


Правило №1: Визначаємось з видом корсетного виробу

 Характеристики корсету:
- прибирає та втягує зайві сантиметри в талії та трохи в ребрах;
- добре тримає спину;
- надає бажаної форми грудей - піднімає або, навпаки, сплющує.

Декоративний корсет - корсаж - не може похвалитися такими характеристиками. За своєю суттю це топік, пошитий у формі корсета, у тому числі з додаванням кісточок.

Зараз наш ринок переповнений пропозиціями щодо корсетних виробів, при цьому майже всі продавці стверджують, що вони пропонують справжні корсети. Якщо Ви визначилися з вибором і Вам потрібний корсет, необхідно знати різницю між корсетом та корсетом. Візуально по фото визначити різницю практично неможливо, адже вироби сфотографовані на дівчатах з тонкою талією та у найвигідніших позах:
КорсетКорсаж

Корсет                                                    Корсаж

Різницю можна відчути навпомацки. Але що робити, якщо під'їхати помацати немає можливості?


Правило №2: Уточнюйте характеристики виробу у продавця

Корсет має містити:
- підкладку – обов'язково якісну. Ця частина корсета стикається з тілом, тому краще вибирати виріб з натуральною підкладкою (напр., саржа).

- декілька шарів дублюючих матеріалів - вони не помітні візуально і приховані між основним матеріалом та підкладкою. Від вибору виробником цих матеріалів і залежить, наскільки жорстким буде корсет, яку витяжку він витримає і скільки він прослужить. При цьому корсет повинен залишатися досить тонким і не громіздким, для того щоб не "перевантажувати" фігуру.

- кісточки – металеві або пластикові – виконують функцію напрямляючих у корсеті. Від них залежить зовнішній вигляд готового виробу, зокрема чи складки на корсеті при утяжці тощо. Оптимальна кількість кісточок для корсету – 22-32.
Не рекомендується брати корсет із регіліном – вид кісточок, які вставляють у корсети. Регілін має неоднорідну структуру, через кілька місяців після носіння він розшаровується і починає завзято пробивати тканину по краях корсету.

- панелі з блочками шнурівкуза допомогою неї проводиться утяжка. Корсет може бути додатково прикрашений блискавками та гачками, але не рекомендується брати корсет тільки на блискавках або гачках – при навантаженні вони швидко ламаються. У зашнурованому корсеті найбільше навантаження посідає планки зі шнурівкою. Тому зашнуровуйте корсет плавно, поступово посилюючи утяжку.

- основну тканину – від її якості залежить довговічність виробу. Занадто тонкі тканини не можуть бути використані у виробництві корсету, наприклад нейлон. Найбільш підходящими матеріалами для корсетів є: бавовна, джинс, атлас, тафта, шкіра (натуральна та штучна) та ін.

- корсетний шнур – атласний або шнур-тасьма. Звичайний взуттєвий шнур або атласна стрічка не витримують великого навантаження під час затяжки.

Усі виробники корсетів тримають у секреті технологію виробництва, але принцип у всіх однаковий. Якщо виріб не має підкладки і нічим не укріплений зсередини – це корсаж, які б кісточки в ньому не стояли.

Найпоширеніші помилкові твердження продавців (нижче наведено цитати з описів товарів чи відповідей продавців):

- «Корсети тягнуться за допомогою шнурівки ззаду, можливість утяжки (запас тканини) близько 10 см. Корсети без підкладки, тканини досить щільні ("дубові") - натуральні чи якісні штучні в залежності від моделі.»

- «Сталева планка спереду в корсеті створює ефект плоского живота та дає хорошу утяжку.»


- «Корсет без підкладки, щільна тканина. У корсеті металеві кістки, тому він добре утягне і змоделює фігуру.»

Ані щільна тканина, ані застібка бюск, ні металеві кістки не стягують, вони тільки облягають фігуру! Утяжку від 5 см може дати лише виріб, виготовлений за технологією виробництва корсету!


Правило №3: Корсет має відповідати росту

У кожного з нас фігура індивідуальна. Для того, щоб корсетна талія відповідала Вашій, необхідно уточнити у продавця мірки корсетного бокового шва та звірити їх зі своїми (див. фото нижче):
Мірки для корсета
1 - відстань збоку від верху корсета до лінії талії;
2 - відстань збоку від талії до низу корсета (низ корсета проходить за рівнем кісточок).
Для того, щоб мірки було знято правильно, на талії краще зав'язати стрічку..
 
Правило №4: У корсеті має бути комфортно.

Задача корсета – 
змоделювати фігуру пісочного годинника, тобто зменшити талію і підкреслити груди та стегна. Для цього в корсеті талія робиться явно меншою за стандартну. Розмір утяжки залежатиме від обхвату талії.
У стандартних розмірах корсету ми робимо найбільш оптимальний обхват талії – таким, щоби була оптимальна утяжка, і не було відчуттів дискомфорту. Як правило, для жінок, що не народжували, і дівчат оптимальна утяжка для першого корсету – 5-8 см. З часом, коли тіло звикає до корсету і стає податливішим, розмір утяжки можна збільшувати.

У таблиці розмірів нашого каталогу наведено мірки корсетів для кожного розміру, включаючи обхват талії в корсеті. Для того щоб зрозуміти, чи буде Вам комфортно з такою утяжкою, зафіксуйте на талії сантиметрову стрічку на позначці, що відповідає обхвату корсетної талії. Так походьте кілька хвилин. Якщо Вам необхідна слабкіша або сильніша утяжка, ми можемо виготовити корсет під бажаний обхват талії.

Сподіваємося, наведена інформація допоможе Вам у виборі корсету, і він радуватиме Вас роками!
З повагою, Xstyle.

 

Перейти в категорію


 


Leave A Comment

Copyright © 2008-2024 · All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40